بارگذاري...
درباره دپارتمان ۱۳۹۶-۹-۹ ۰۷:۱۸:۵۴ +۰۰:۰۰

تاریخچه

مجموعه بناسازان معاصر فرهومند به شماره ثبتی: ۴۹۷۶۸۰ بعد از گذشت ۱۶ سال سابقه درخشان در زمینه پیمانکاری تخصصی ابنیه بتنی به دلیل ضرورت روز افزون، بنا به حجم زیاد عملیات ساخت و اجرای استراکچرهای فولادی، اعم از اتصالات پیچ و مهره ای و جوشی از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را گسترده تر کرده و جهت سهولت کار کارفرمایان و پیمانکاران افق های روشنی را وارد عرصه سازه های فولادی سنگین و صنعتی نموده است.
این مجموعه در حال حاضر با بهره گیری از حضور مهندسین مجرب، ضمن رعایت استانداردها و آئین نامه های معتبر روز دنیا، خدمات طراحی و محاسبات سازه ای را به همراه دفترچه محاسبات و نقشه های مربوط به فازهای مختلف سازه را نیز ارائه می نماید.
ظرفیت تولیدی این مجموعه جهت ساخت، تمیزکاری، رنگ آمیزی، حمل و نصب سازه های فولادی به طور متوسط در هر ۸۵۰ تن در یک نوبت کاری می باشد.
مساحت کارخانه بالغ بر ۱۳۰۰۰ متر مربع و مساحت سالن های تولید ۲۷۰۰ متر مربع، در دو سالن مجزا آماده ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه ساخت سازه های فولادی سنگین می باشد.
مدیریت یکپارچه و قوی، نیروی انسانی کارآمد، تجهیزات روز مکفی و در آخر، سرعت اجرای کار در نهایت دقت از عواملی است که مجموعه بناسازان معاصر را در خدمت رسانی به کارفرمایان و پیمانکاران محترم سربلند و متمایز نموده است.

مساحت کارخانه
مساحت ۸۰۰۰ متر مربع
مساحت سالن ۱ ۱۹۰۰ متر مربع
مساحت سالن ۲ ۸۰۰ متر مربع
اداری ۱۵۰ متر مربع
مجموعه انبار/سالن غذاخوری/اسکان کادر ۵۰۰ متر مربع
محل استقرار نماینده کارفرما ۴۰ متر مربع

همچنین ۵۰۰۰ متر مربع فضای دیگری در حومه کارخانه تحت تملک، به منظور افزایش حجم تولید و دپوی تولیدات بناساران معاصر در اختیار این مجموعه می باشد.