بارگذاري...
درباره ۱۳۹۶-۹-۸ ۱۶:۳۷:۴۶ +۰۰:۰۰

تاریخچه

مجموعه بناسازان معاصر فرهومند با شماره ثبت ۴۹۷۶۸۰ جهت مشارکت در پروژه های عمرانی و ساختمانی در سال ۱۳۸۰ در زمینه طراحی و اجرای ابنیه بتنی شروع به کار کرد و پس از گذشت ۱۵ سال یکی از پیشگامان صنعت ساختمان در ارائه خدمات فنی و مهندسی می باشد.
این مجموعه در سال های اخیر در زمینه های مختلف ابنیه ساختمانی پیشرفت قابل توجهی داسته است، خصوصا در زمینه فعالیت های عمرانی، زیربنایی و ابنیه بسیار گشترده بوده و این افتخار را دارد که توانسته است همگام با این پیشرفت ها، امکانات طراحی و اجرای خود را ارتقا داده و در بسیاری از پروژه های بزرگ خصوصی سازی حضوری موثر داشته باشد.
بعد از گذشت ۱۶ سال سابقه درخشان در زمینه پیمانکاری تخصصی ابنیه بتنی به دلیل ضرورت روز افزون، بنا به حجم زیاد عملیات ساخت و اجرای استراکچرهای فولادی، اعم از اتصالات پیچ و مهره ای و جوشی از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را گسترده تر کرده و جهت سهولت کار کارفرمایان و پیمانکاران افق های روشنی را وارد عرصه سازه های فولادی سنگین و صنعتی نموده است.
ظرفیت تولیدی این مجموعه جهت ساخت، تمیزکاری، رنگ آمیزی، حمل و نصب سازه های فولادی به طور متوسط در هر ۸۵۰ تن در یک نوبت کاری می باشد.
مساحت کارخانه بالغ بر ۱۳۰۰۰ متر مربع و مساحت سالن های تولید ۲۷۰۰ متر مربع، در دو سالن مجزا آماده ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه ساخت سازه های فولادی سنگین می باشد.
این گروه با بهره گیری از مهندسین مجرب، ضمن رعایت استانداردها و آیین نامه های معتبر امور طراحی و محاسباتی ایستایی سازه ها، دفترچه محاسبات فنی و نقشه های رایانه ای را نیز ارائه می دهد.
ارائه خدمات با مدیریت یکپارچه و قوی، نیروی انسانی کارآمد، تجهیزات روز و مکفی، سرعت اجرای کار در نهایت دقت، تلاش و پیگیری طرح های نوین بر اساس پیشرفت های روز دنیا و کیفیت بالا و مطابق با خواسته های کارفرمایان، از خط مشی های این گروه می باشد.

مساحت کارخانه
مساحت ۸۰۰۰ متر مربع
مساحت سالن ۱ ۱۹۰۰ متر مربع
مساحت سالن ۲ ۸۰۰ متر مربع
اداری ۱۵۰ متر مربع
مجموعه انبار/سالن غذاخوری/اسکان کادر ۵۰۰ متر مربع
محل استقرار نماینده کارفرما ۴۰ متر مربع

همچنین ۵۰۰۰ متر مربع فضای دیگری در حومه کارخانه تحت تملک، به منظور افزایش حجم تولید و دپوی تولیدات بناساران معاصر در اختیار این مجموعه می باشد.